Засідання Членів Правління

Планове Засідання Членів Правління УФПМО відбулося 11 серпня.

Зустріч відбулася в онлайн-режимі та з дистанційним голосуванням. Всі члени Правління підтримали доцільність проведення й подальших Засідань Вченої Ради, Медичної Ради  та Палати Фахівців в гібридному форматі з делегуванням необхідних повноважень.

В’ячеслав Камінський, Президент УФПМО, спочатку закцентував увагу на тому, що завершився порядок формування дорадчих органів УФПМО та презентував наступні кроки й план на подальші місяці.

Микола Тронько, Голова Вченої Ради УФПМО, представив новообраного Секретаря Вченої Ради та Заступників по трьом напрямкам роботи. Всі члени Правління одностайно підтримали нових членів у команді УФПМО.

Голова Медичної РадиВалерій Запорожан подав на голосування кандидата до Секретаря Медичної Ради та в заступників. Одноголосно підтримали.

Роман Богачев, Голова Виконавчого Комітету, представив нових заступників Голови Палати Фахівців.

Зазначимо, що поточне голосування є рекомендацією до затвердження. Остаточне рішення щодо затвердження нових секретарів та заступників буде прийматися під час прямого голосування в дорадчих органах УФПМО. А після цього відбудеться повторне голосування на Засіданні Членів Правління.

Відмітимо, що УФПМО плідно співпрацює з МОЗ України та члени Палати Фахівців будуть представлені як лідери нових експертних груп МОЗ. Поки йде процес формування експертних груп, то можна ще додавати кандидатів.

Під час засідання розглянули питання щодо призначення Голів Профільних Комітетів, тимчасово й постійно діючих Комісій. Нові зміни також одностайно підтримали всі Члени Правління.

Звичайно, одне з питань ретельного обговорення стосувалося пропозицій щодо проєкту Закону «Про самоврядування в медичних професіях». Після публічного обговорення проєкту Закону 10 серпня за участі Міністра охорони здоров’я, представників Офісу Президента, Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги й медичного страхування, працівників апарату Ради національної безпеки і оборони України Президент УФПМО В’ячеслав Камінський ініціював обговорення внесення змін.

Віце-президент УФПМО Ірина Сисоєнко звернулася до всіх Членів Правління та наголосила на тому, що необхідно більше залучити експертів для юридичної сторони Закону. Нагадаємо, що УФПМО представила порядок обґрунтованих змін щодо проєкту Закону на офіційній зустрічі 10 серпня. Деталі можна прочитати за посиланням — https://cutt.ly/VXTUyoN

Генеральний Секретар УФПМО Дмитро Ледін детально розповів про подальші плани щодо співпраці з МОЗ.

Leave a Reply