Делегація УФПМО взяла участь у роботі Консультативної Ради UEMS (Мальта)

Делегація УФПМО взяла участь у роботі Консультативної Ради UEMS (Мальта)

ГО УФПМО розширює співпрацю з Європейським медичним товариством UEMS, створюючи нові можливості для розвитку медичної освіти та професійних стандартів в Україні.

Делегація ГО “Українська федерація професійних медичних об’єднань”, прийняла запрошення президента Європейського медичного товариства (UEMS) професора Васіліуса Папалоїса і взяла участь у роботі Консультативної Ради UEMS, яка відбулася на о. Мальта в жовтні.

До складу делегації увійшли: проф. Володимир Камінський, проф. Микола Проданчук і проф. Сергій Яремчук. Професор Проданчук М.Г. Виступив на конференції з доповіддю “Сучасний стан медицини в Україні за часів воєнного стану”.

Крім активної участі у роботі Консультативної Ради, делегація ГО УФПМО провела двосторонні перемовини з виконавчим комітетом UEMS, що стало продуктивним кроком для обговорення ініціатив та планів співпраці.

Однією з ключових домовленостей стало те, що UEMS надасть всебічну допомогу для гармонізації медичної освіти в Україні відповідно до стандартів Європейського Союзу. Також, UEMS пропонує делегувати представників професійних асоціацій до участі в роботі експертних груп за спеціальностями, визначеними UEMS.

Ще однією важливою угодою стало ініціювання обговорення та впровадження європейських вимог до навчання (ETR), що дозволить підняти рівень медичної освіти в країні.

З метою гармонізації надання кредитів безперервної медичної освіти з європейськими, UEMS доручила підготувати перелік конференцій, які проводитимуться професійними об’єднаннями в наступному році. 

Ми запланували регулярні консультативні наради між виконавчими комітетами UEMS та ГО УФПМО із залученням фахівців професійних асоціацій. Наше тісне партнерство дасть поштовх для розвитку системи професійних стандартів в Україні.

Leave a Reply