Підсумки: практично орієнтований навчальний курс «Травма та її наслідки»

Підсумки: практично орієнтований навчальний курс «Травма та її наслідки»

2 грудня, у рамках медичного форуму для ортопедів-травматологів та лікарів суміжних спеціальностей, відбувся практично орієнтований навчальний курс на тему «Травма та її наслідки» .

Модератором виступив завідувач кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, віцепрезидент Української асоціації ортопедів-травматологів Олександр Анатолійович Бур’янов.

Захід відбувся в форматі онлайн, що дозволило учасникам приєднатися безпосередньо з різних куточків світу.

Організаторами події виступили партнери УФПМО:

  • Національний медичний університет імені О.О. Богомольця,
  • ГО “Українська асоціація ортопедів-травматологів”,
  • ГО “Українська асоціація медичної освіти”.

Клапчук Юрій Вікторович, к.м.н., начальник клініки ушкоджень Військово-медичного клінічного центру північного регіону, провів онлайн-майстерклас на тему “Турнікетний та компартмент синдром при бойових ушкодженнях кінцівок. Причини, діагностика, лікування та наслідки”.

За підсумками конфереції ACR Convergence 2023, яка проходила 10–15 листопада у Сан Дієго (США) виступили з доповідями Хіміон Людмила Вікторівна, д.м.н., професор, завідувач кафедри сімейної медицини, НУОЗУ імені П.Л. Шупика та Сміян Світлана Іванівна, д.м.н., професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини No2, Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Окремий пленер був присвячений травмам передпліччя та кисті. Зокрема Максим Анатолійович Циганков, к.м.н., зав. відділенням травматології та ортопедії “Клініки Медіком”, ортопед-травматолог другої категорії, провідний експерт з мікрохірургії кисті зробив доповідь на тему: “Сучасні принципи лікування пацієнтів з переломами п’ясткових кісток”. Виступ базувався на результатах дослідження, проведенего на базі кафедри травматології та ортопедії НМУ ім. О.О. Богомольця.

Всі учасники отримали сертифікати на 15 балів БПР, які будуть зараховані при атестації, згідно з наказом МОЗ України від 22.02.2019 No 446.

Leave a Reply