Світова прем’єра Міжнародного проєкту “Музична подяка лікарям” “ЗАРАДИ ЖИТТЯ” 16/09/2021

Світова прем’єра Міжнародного проєкту “Музична подяка лікарям” “ЗАРАДИ ЖИТТЯ”, який ініціював та створив Артист ЮНЕСКО в ім’я миру, — диригент на керівник Симфонічного оркестру “Київ-Класик”, народний артист України Герман Макаренко.

Прем’єра відбулася в Національному академічному театрі опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка.

Оркомітет проєкту — Герман Макаренко, Віктор Ляшко, Анатолій Загородній, Віталій Цимбалюк, В’ячеслав Камінський, Василь Князевич, Дмитро Дячук, Микола Проданчук.

Проєкт реалізовано завдяки гранту Українського культурного фонду, кошти якого стали основним джерелом фінансування.

Головним меценатом та співорганізатором проєкту виступив колектив Наукового центру ім. Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України, який разом з Симфонічним оркестром “Київ-Класик” щорічно з 2004 року проводив благодійний концерт в Національній опері України.

Українська федерація професійних медичних об’єднань активно долучилась до проєкту як меценат і співорганізатор. Під час прем’єри звучала музика і виконавці всіх континентів планети Земля.

Така культурна ініціатива України від всього людства музикою всіх континентів подякувати лікарям є унікальною.

Саме тому, ЮНЕСКО та ВООЗ підтримали проєкт та надіслали особисті відео-звернення Гендиректора ВООЗ доктора Тедроса Аданома Гебреісуса та Заступника Гендиректора ЮНЕСКО пана Фірміна Едуарда Матоко.

Leave a Reply