Засідання Медичної Ради УФПМО

27 жовтня планово відбулося Засідання Медичної Ради УФПМО в online-форматы. 47 запрошених представників, що дає право на проведення легітимізації.

Головуючий Медичної Ради – Запорожан Валерій Миколайович, відкрив Засідання хвилиною мовчання в пам’ять воїнів та медичних працівників, що загинули, захищаючи незалежність України. 

На Засідання були запрошені: Убогов Сергій Геннадійович — директор департаменту МОЗ, Донченко Тетяна Миколаївна — заступник керівника служби з питань соціальної та гуманітарної безпеки апарату РНБО України, та Камінський В’ячеслав Володимирович — Президент УФПМО.  


У склад Лічильної Комісії увійшли такі представники: Перцева Тетяна Олексіївна, Погуляєва Тетяна Миколаївна та Яценко Володимир Іванович. Секретарем Лічильної комісії шляхом голосування обрали Проценко Валентину Миколаївну


Обрання заступників Голів Медичної Ради УФПМО — одне з ключових питань порядку денного. Літус Олександр Іванович, Надутий Костянтин Олександрович,  Перцева Тетяна Олексіївна — ці кандидатури одноголосно підтримали на Засіданні.

Розглянули та затвердили «Положення про Медичну  Раду УФПМО». 

Головуючий Медичної Ради — Запорожан Валерій Миколайович у своєму виступі визначив пріоритети та координацію спільних дій Членів УФПМО по таким питанням: 

  • затвердження клінічних стандартів надання медичної допомоги;
  •  адаптація медичних гайдлайнів та керівництв;
  • оцінка якості надання медичної допомоги населенню;
  • визначення професійних вимог для представників різних медичних професій та їх безперервного професійного розвитку. 

Під час Засідання конкретизували критерії делегування у члени Медичної Ради та прийняли одноголосно під час голосування. Також прийняли склад членів профільних комітетів УФПМО від Медичної Ради

Генеральний Секретар УФПМО — Ледін Дмитро Сергійович презентував перелік Палати Фахівців, посилаючись на рішення Ради Представників, що відбулось 18 листопада 2021 року, та обґрунтував стратегію УФПМО щодо цього дорадчого органу. Медична Рада затвердила рішення щодо обрання членів Палати Фахівців. 

Одне з головних питань стосувалось необхідності внесення змін до переліку експертних груп МОЗ України та висування кандидатів в члени експертних груп міністерства від Медичної Ради УФПМО. Питання було поставлено на голосування і проголосоване учасниками Медичної Ради. 

Під час Засідання обрали Голів постійнодіючих комісій Медичної Ради, а саме: 

  • голова комісії зі стандартизації медичної допомоги та акредитації закладів Сіромаха Сергій Олегович;
  • голова комісії з моніторингу та забезпечення якості медичної допомогиМостовенко Раїса Василівна;
  • голова комісії з інновацій в медичній практиціСуходоля Анатолій Іванович;
  • голова комісії з впровадження та удосконалення моделі самоврядування медичних професій в Україні — Стахова Наталія Іванівна; 
  • голова комісії з розвитку УФПМО — Смоланка Володимир Іванович.

Богачев Роман Михайлович, виконавчий директор УФПМО, відзначив швидке та оперативне голосування по  всім питанням, які висувались на голосування. 

Онлайн-запис Засідання за посиланням https://youtu.be/qs9lTiyn3aM

Leave a Reply