Вітаємо Юрія Івановича Фещенко!

Юрію Івановичу, від імені Української Федерації Професійних Медичних Об’єднань вітаємо Вас з Днем народження!

д.мед.н., професор, академік НАМН України,
Директор ДУ “Національний інститут фтізіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського НАМН України”, завідувач кафедри фтизіатрії і пульмонології НМАПО імені П.Л. Шупика, Президент ГО “Асоціація фтизіатрів і пульмонологів України”,
Президент Асоціації хіміотерапевтів України

Вами захоплюються, Вами пишаються, Вам слідують.
Ви – відомий клініцист і педагог, один з провідних учених України в галузі фтизіатрії, пульмонології та клінічної лімфології. Завдяки Вашому досвіду в Україні стабілізували епідеміологічну ситуацію з туберкульозом і завдяки саме Вам знизили кількість захворювань й смертності від цієї недуги.

Саме Ви започаткували в країні ендолімфатичну антибіотикотерапію в комплексному лікуванні хворих пульмонологічного профілю.

Саме Ви розробили систему організації пульмонологічної допомоги населенню й стандарти діагностики та лікування бронхіальної астми, пневмонії, хронічного обструктивного захворювання й іншої легеневої патології.
Ви є тим джерелом важливих знань, досвіду, які стали стандартами.

Пройдений Вами життєвий шлях без сумнівів є фундаментом для подальших звершень.
Ми добре знаємо Вас і впевнені, що попереду ще не одне дослідження, не один відкритий напрямок, не один опублікований клінічний кейс, не одне покоління, якому Ви подаруєте щасливий квиток в успішне професійне життя.

У день народження завжди оцінюється зроблене й окреслюються плани на майбутнє.

Юрію Івановичу, сьогодні Ви – національний приклад вченого-клініциста, гідної людини, мудрого наставника, академіка.
Бажаємо Вам мирного неба, здоров’я, невичерпного оптимізму й сил для подальшої плідної діяльності на благо науки нашої держави. У сильної духом держави – сильні незламні самовіддані Вчені й Лікарі.


Leave a Reply