МАПК, УФПМО та USAID співпрацюють в адаптації професійних стандартів до вимог ЄС

МАПК, УФПМО та USAID співпрацюють в адаптації професійних стандартів до вимог ЄС

Міжнародне агентство професійних кваліфікацій (МАПК) та Українська федерація професійних медичних об`єднань (УФПМО) розпочали співпрацю. В рамках цього стратегічного партнерства, інформуємо про результати круглого столу, організованого МАПК спільно з USAID 12 грудня в Києві. 

Захід підтримали:

  • ГО “Міжнародна фундація розвитку”;
  • Київський міський центр допомоги учасникам АТО;
  • проект “Розвиток трудового потенціалу для України”;
  • Мілітарі Хаб, Київ.

Головна мета круглого столу: розвиток актуальних професійних компетенцій соціальних працівників і психологів у сфері допомоги ветеранам війни, демобілізованим та їх сім’ям. Приведення кваліфікацій працівників у відповідність до міжнародних стандартів.

В той самий час, стандарти медичної освіти європейського рівня – це те, заради чого працює команда УФПМО. Тож маємо спільну мету: і медики, і соціальні працівники, і психотерапевти мають бути сертифіковані за міжнародними стандартами, щоб надавати якісні послуги. 

Директор МАПК Андрій Шевцов та провідна менеджерка проекту USAID «Економічна підтримка України» Сніжана Леу-Севериненко у своїх доповідях ділилися досвідом та підкреслювали важливість підвищення рівня компетенцій фахівців у галузі соціальної адаптації. 

Урочистою частиною стало вручення сертифікатів МАПК «Фахівець із соціальної роботи» та «Практичний психолог соціальної сфери». Представники USAID нагородили 202 фахівці з соціальних установ сертифікатами за проходження тижневого навчання та складання іспиту. 

Дискусії учасників торкалися проектів з покращення ефективності допомоги ветеранам війни в умовах воєнного та післявоєнного періоду. До обговорення приєднались також партнери з Мілітарі Хаб. Нещодавно вони  реалізували спільно з Клінікою Медіком (Київ) та U+System успішний проект з безкоштовного слухопротезування для військових.

Об`єднуємо зусилля! 

Закладаємо міцний фундамент співпраці, дбаючи про майбутнє країни, соціальну адаптацію ветеранів, цивілізований ринок праці та якісну освіту, яка буде відповідати сучасним міжнародним стандартам.

Leave a Reply