Вітаємо, Миколо Георгійовичу!

Від імені Української Федерації Професійних Медичних Об’єднань вітаємо Вас з Днем народження!


Відомий український вчений в галузі профілактичної гігієни та токсикології, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент АМН України, заслужений лікар України, директор Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя МОЗ України — це про суспільно визнану особистість — нашого Миколу Георгійовича.

Можна ще багато перелічувати регалій, відзнак: від українських до європейських й навіть світових, але для нас Микола Георгійович є, в першу чергу, ментором й засновником нашої Федерації.
Саме він зміг об’єднати навколо себе тих однодумців, які зараз долучаються до якісних змін в медичній сфері нашої країни.

Експертність Микола Георгійович завжди проявляє не тільки в науковій сфері, а й соціально-відповідальний.
Так, саме завдяки небайдужості, великому серцю й бажанню допомогти створив не одну благодійну організацію й культурологічні проєкти.

Якщо можна описати одним-двома словами нашого Миколу Георгійовичу, то це звучало б так: “Славетне ім’я української медицини”.

Бажаємо Вам мирного неба, невичерпного оптимізму й творчих сил для подальшої плідної діяльності на благо науки нашої держави. У сильної духом держави – сильні незламні самовіддані Вчені й Лікарі.  

Leave a Reply