Звернення кандидата на посаду ректора Буковинського державного медичного університету

Моє бачення нагального стратегічного завдання ректора БДМУ:

Я впевнений, що УНІВЕРСИТЕТ — це не стіни та навчальне знаряддя, УНІВЕРСИТЕТ — це колектив, у якому є кому вчити і кого вчити! Зберегти колектив, робочі місця для кожного співробітника — це означає зберегти університет.

На фото — Шкробанець Ігор Дмитрович

Якість знань та вмінь випускників університету, їх конкурентоздатність на ринку праці, можливість професійної самореалізації та добробут професорсько-викладацького складу і співробітників, як на мій погляд, це основні показники стану університету.

Колективом Буковинського державного медичного університету на чолі з Тарасом Бойчуком зроблено багато для створення та вдосконалення системи виробництва сучасного та якісного освітнього продукту, що є конкурентноздатним в світі, проте, спочатку пандемія, а потім збройна агресія російської федерації суттєво змінили ситуацію і спричинили проблему виживання університету. Якщо і надалі не буде належного  реагування, прийняття сучасних управлінських рішень то можливі проблеми не тільки скорочення кафедр, а і більш катастрофічні для університету.

В складні часи бойових дій і після перемоги  нашим патріотичним завданням є збереження і розвиток нашої альма-матер шляхом посилення співпраці з МОЗ України, Національною академією медичних наук України,  Національною службою здоров’я України, з провідними медичними університетами з метою повноцінної інтеграції в єдиний медичний, освітній, науковий простір в якості західноукраїнського центру додипломної та післядипломної  освіти, сучасної науки та  спеціалізованої медичної допомоги, що має статус Національного. 

З моєю програмою інноваційного розвитку БДМУ можна ознайомитись за посиланням https://drive.google.com/file/d/1Gzmt8HtDR7RI8XkL6QAxX-MYPI5clbst/view?usp=sharing

Виборча програма за посиланнямhttps://drive.google.com/file/d/1nGSYSYYQHS6nfLTtElSVFZWPHahzqlAs/view?usp=share_link

На фото — Шкробанець Ігор Дмитрович і Цимбалюк Віталій Іванович — Президент Національної академії медичних наук України, академік
На фото — Шкробанець Ігор Дмитрович і Антипкін Юрій Геннадійович  — директор ДУ «Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», академік-секретар відділення клінічної медицини НАМН України.
На фото — Шкробанець Ігор Дмитрович і Камінський В’ячеслав Володимирович — в.о. ректора Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, академік Національної академії медичних наук України  
На фото — Шкробанець Ігор Дмитрович і Коваленко Володимир Миколайович — академік  Національної академії медичних наук України, директор ДУ «Національного наукового центру «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска» НАМН України, віце-президент Національної академії медичних наук України.
На фото — Шкробанець Ігор Дмитрович і Усенко Олександр Юрійович — директор ДУ “Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України”, академік, голова правління ВГО «Асоціація хірургів України».


Leave a Reply