Запис трансляції 28.08.20

З‘ЇЗД ФГМОУ 28/08/20

Шановні Колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі З`їзду Федерації Громадських Медичних Об’єднань України, що відбудеться 28 серпня 2020 року о 12:00 в конференц-холі INVERIA (блок Б) за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 49а.

Згідно рішення Палати Представників ФГМОУ і враховуючи карантинні обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, квоти представництва на З`їзді встановлені 1 делегат від 1 членської організації. Звертаємо Вашу увагу, що захід буде проведено в гібридному режимі (на місці + дистанційно) з чітким дотриманням санітарно-епідемічних норм і застосуванням усіх запобіжних заходів відповідно з рішеннями Уряду та КМДА.

В разі, якщо Президент членської організації не може взяти участь в роботі З`їзду особисто, він може долучитись до участі, обговорення та голосування дистанційно, повідомивши про свої наміри заздалегідь. (ufmo2020@ukr.net)

В разі, якщо делегатом від членської організації є будь-який інший (окрім Президента) представник членської організації, він повинен мати нотаріально завірену довіреність від діючого Президента, де вказані його повноваження представляти членську організацію на З`їзді ФГМОУ.

В якості гостей на З`їзд ФГМОУ можуть бути запрошені Президенти та представники інших професійних медичних об’єднань України, які зацікавлені у співпраці з ФГМОУ та входженні до її лав. Враховуючи обмеження на зібрання людей в приміщеннях, що діють в м. Києві, просимо повідомляти про своє бажання бути присутніми на З`їзди заздалегідь, але не пізніше 26.08.2020 р. (ufmo2020@ukr.net)

Всі бажаючі зможуть слідкувати за роботою З`їзду ФГМОУ через наш канал YouTube, посилання на трансляцію буде розміщено в день заходу, 28 серпня.

Оргкомітет

Вашій увазі Програма З`їзду ФГМОУ:

ПРОГРАМА
З`їзду Федерації Громадських Медичних Об’єднань України
28 серпня 2020 р.
(Київ, Україна)

11:00-12:00 Зустріч і реєстрація делегатів, вітальна кава
12:00 Відкриття З`їзду Федерації Громадських Медичних Об’єднань України
12:00-12:15 Вітання Представник Офісу Президента України

Голова Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Радуцький М.Б.

Міністр Охорони Здоров’я України, Степанов М.В.
Президент НАМНУ,
академік Цимбалюк В.І.

Ректор НМАПО імені П.Л. Шупика,
академік Вороненко Ю.В.

Віце-Президент НАМНУ, Паст-Президент ФГМОУ, академік Заболотний Д.І.

12:15-12:30 “Відродження Федерації – нові виклики та зроблені кроки” Президент ФГМОУ, проф. Камінський В.В.
12:30-12:45 “Місія Федерації в сучасних умовах” Президент ГО “Товариство токсикологів України”, проф. Проданчук М.Г.
12:45-13:00 “Правовий захист медичних працівників. Про роль в цьому Федерації та майбутнє лікарського самоврядування” Президент ГО “Всеукраїнська асоціація фізичної медицини, реабілітації і курортології”, Сисоєнко І.В.
13:00-13:20 “The Norwegian Medical Society: a complete and all-inclusive organisation”

“Норвезьке медичне товариство: повна і всеосяжна організація”

Former President of Nordic Ob&Gyn Society, Former EBCOG Secretary General, Former Board Member of Norwegian Medical Association, Prof. Rolf Kirschner
13:20-13:40 “UEMS, European Union of Medical Specialists: its role in the European stage and the system of medical organisations in Finland”

“UEMS, Європейський Союз Медичних Спеціалістів: його роль в Європейському просторі та основні функції медичних організацій в Фінляндії”

Past President of UEMS, Deputy CEO of Finnish Medical Association, Prof. Hannu Halila
13:40-14:00 “Дорожня карта” для розбудови ФГМОУ та отримання міжнародного визнання Обговорення, питання і відповіді
14:00-14:30 Перерва на каву
14:30-15:00 Основні зміни в структурі та Статуті ФГМОУ Президент ФГМОУ, проф. Камінський В.В.

Секретар ФГМОУ, доц. Ткаченко А.В.

15:15-15:30 Голосування за оновлений Статут та структуру ФГМОУ Делегати З’їзду
15:30-15:45 Внесення пропозицій щодо обрання представників асоціацій-членів ФГМОУ на нові керівні посади Президент ФГМОУ, проф. Камінський В.В.
15:45-16:00 Голосування за оновлене керівництво ФГМОУ Делегати З’їзду
16:00-16:15 Прийом Резолюції З`їзду і Маніфесту ФГМОУ Делегати З’їзду
16:15-16:30 Заключна промова, вручення почесних відзнак ФГМОУ, закриття З`їзду Паст-Президент ФГМОУ, академік Заболотний Д.І.

Віце-Президент ФГМОУ, академік Педаченко Є.Г.

Президент ФГМОУ, проф. Камінський В.В.

16:30-19:00 Дружня вечеря

Серед запрошених іноземних доповідачів до роботи З`їзду приєднаються Prof. Rolf Kirschner, Former President of Nordic Ob&Gyn Society, Former EBCOG Secretary General, Former Board Member of Norwegian Medical Association (Королівство Норвегія) та Prof. Hannu Halila, Past President of UEMS, Deputy CEO of Finnish Medical Association (Фінляндія). В своїх доповідях вони ознайомлять делегатів і гостей З`їзду з різними моделями побудови та функціонування лікарських об’єднань в європейських країнах, а також про роль Європейського Союзу Медичних Спеціалістів (UEMS) в представництві і захисті спільних інтересів лікарів та національних медичних товариств європейського регіону. Також вони приймуть участь у дискусії щодо розбудови лікарського самоврядування в Україні, ролі ФГМОУ в цьому процесі та розробки “дорожньої карти” для подальшої інтеграції та визнання медичної спільноті України на європейському професійному просторі.

Сподіваємось на Вашу присутність і запрошуємо об’єднати зусилля та досвід для захисту професійних інтересів і гідності медиків та науковців України!

Leave a Reply