20 листопада 2021 року пішов із життя ідейний натхненник, Генеральний Секретар, співзасновник Української Федерації Професійних Медичних Об’єднань – Андрій Володимирович Ткаченко. Хоча при житті він завжди казав: «Називайте мене просто Андрієм, без зайвого пафосу».

Андрій Володимирович – доктор медичних наук, доцент кафедри НУОЗ акушерства та гінекології № 1. Закінчив у 1994 році Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Автор близько 50 друкованих робіт та 15 патентів на винахід. Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії. Представник комітету з міжнародної співпраці Асоціації акушерів-гінекологів України, представник від України в Європейській раді та колегії акушерів-гінекологів.

У сфери наукових інтересів та практичної діяльності – питання ведення вагітності та пологів у жінок з високим ризиком, плацентарної дисфункції, невиношування вагітності, аутоімунних порушень під час вагітності, багатоплідної вагітності та пологів.

Сотні родин вдячні Андрію Володимировичу за те, що він допоміг народитися на світ не одній сотні малюків. Багато з пацієнтів називали його лікарем від Бога, лікарем, який давав надію на народження нового життя й реалізовував її попри все. Потрібно було дійсно мати всередині особливу силу, певний дар, аби працювати з вагітними жінками із складним анамнезом й допомагати їм народжувати нове життя.

Завжди спокійний, впевнений у собі, професійний, досвідчений, надійний і чутливий – саме таким ми запам’ятаємо Андрія Володимировича.

Життя Андрія – приклад успішного лікаря й управлінця, який присвятив себе медицині, порятунку й народженню нових життів. Одна з основних цілей – розвиток української медицини, створення незалежного медичного самоврядування – системи, яка б захищала права та інтереси медичних працівників й ефективно розвивала українську медицину. Відтепер наша основна задача продовжувати реалізовувати місію Андрія.

Українська Федерація Професійних Медичних Об’єднань висловлює співчуття родині, рідним, колегам Андрія Ткаченко. Нашого Андрія Володимировича.

Вічна пам’ять.

Leave a Reply