Вітаємо, Юрію Геннадійовичу!

Юрію Геннадійовичу, від імені Української Федерації Професійних Медичних Об’єднань вітаємо Вас з Днем народження!

Коли поряд з нами — легенда, еліта держави, ми пишаємося цим.

Коли поряд з дітьми, які потребують особливого підходу до лікування, — Ви — досвідчений вчений-клініцист — це справжній порятунок для них.


Ви авторитетний вчений, президент Асоціації педіатрів України, голова проблемної комісії з питань педіатрії в МОЗ і НАМН України, автор численних наукових робіт (і це далеко не всі Ваші заслуги), а для нас Ви є людиною з великим серцем, який своїм титанічним зусиллям щороку підіймаєте на новий рівень педіатрію як окрему галузь в медицині.


Пройдений Вами життєвий шлях без сумнівів є фундаментом для подальших звершень. Ми добре знаємо Вас і впевнені, що попереду ще не одне дослідження, не один відкритий напрямок, не один опублікований клінічний кейс, не одне покоління, якому Ви подаруєте щасливий квиток в успішне професійне життя.

Ми схиляємося перед Вашою самовідданістю професії, науці, маленьким пацієнтам.

У день народження завжди оцінюється зроблене й окреслюються плани на майбутнє. Юрію Геннадійовичу, сьогодні Ви – національний приклад вченого, гідної людини, мудрого наставника.

Бажаємо Вам мирного неба, невичерпного оптимізму й творчих сил для подальшої плідної діяльності на благо науки нашої держави. У сильної духом держави – сильні незламні самовіддані Вчені й Лікарі.  

Leave a Reply